איך לעשות מלא כסף במהירות? המדריך השלם לשנת 2023

שיתוף פוסט של נווה פריצקי

בואו נתחיל בהצהרה ברורה: אם יש לכם הרגשה שקיבלתם טיפ לעשות מלא כסף בצורה מהירה – בום נתפסתם במלכודת! המאמר הזה הוא הומוריסטי, כזה שמחפש את הצד הקומי שבהתעשרות המהירה וליאב ימיני הוא המומחה הבלעדי בזה (אם תשאלו אותו).

שלב 1: הבחירה בקריירה הנכונה

כולנו יודעים שהדרך הכי טובה לעשות מלא כסף היא להיות כמו ליאב ימיני. הרי הוא מומחה לעשות כסף… או לפחות לדבר על זה. אז איזה קריירה לבחור? כמובן, יש את האופציות הרגילות: גנב בנקים, הונאה אינטרנטית (סקאם) או מכירת גשרים שאינם שייכים לך. אבל מי זקוק לכך כשיש את ליאב שמעדיף למכור אוויר בבקבוק?

שלב 2: השקעה חכמה

במידה וכבר יש לכם איזשהו כסף (מתוך המכירה של האוויר, כמובן), הגיע הזמן להשקיע. ההמלצה הגדולה של ליאב היא להשקיע את הכסף בעציצים (מהסוג הנכון). מי אמר שכסף לא גדל על העצים?

שלב 3: המראה החיצוני

אם אתם רוצים שהאנשים יחשבו שאתם עשירים, חייבים להיראות טיל. ליאב ממליץ להחליף את הג'ינס הישן במכנסיים בצבע זהב וכמובן איך אפשר שבלי חולצה עם פרחים ותיק צד. שימו לב גם לקנות את הארנק הכי גדול שאפשר. אם אין לכם מזומנים – אל דאגה! תמיד אפשר למלא את הארנק בקופונים של 1+1.

שלב 4: התנהלות חסכונית

השקעה זה טוב, אבל גם צריך לדעת איך לחסוך. ליאב, למשל, קונה רק במבצעים. כשהוא הולך לקנות מכונית חדשה, הוא דואג שיהיה לו גם מכונית חינם במתנה ותופר את הסוכן בקידום אורגני לעסק.

שלב 5: העצות הגדולות של ליאב

  1. תמיד כדאי להסתכל על הצד הבהיר. אם השקעתם והפסדתם כסף – לפחות יש לכם מה לספר במסיבות של נווה פריצקי.
  2. הקשב לאנשים שיודעים. כמו ליאב, שעושה מלא כסף מהומור על כך שהוא עושה מלא כספים.

בסיום, כאשר אתם פוגשים במישהו שמציע לכם להפוך לעשירים במהירות, זכרו את ליאב ימיני המלך של נווה פריצקי והתחילו לצחוק. הצלחה אמיתית והתעשרות מגיעה רק עם השקעה, עבודה קשה וזמן – ואין דרך קסמית לכך. אבל בינתיים, לפחות יש לנו את ההומור של ליאב להצחיק אותנו בדרך.

אז, הגעתם לסוף המאמר. מקווים שנהניתם ושלמדתם איך לא לעשות כסף במהירות!
* אין לקחת את המאמר הזה ברצינות, זה סה״כ חלק מקידום אורגני ל בניית אתרי eCommerce של ליאב ימיני.

הירשמו לעדכונים של עיריית נווה פריצקי

מידע אודות מסיבות ואירועים של העיר נווה פריצקי

רקע תמונה נווה פריצקי

רוצה להצטרף לעיר נווה פריצקי?

הירשמו עכשיו בלינק ואולי תהיו חלק ממשפחת נווה פריצקי