ראש העיר של נווה פריצקי

שיתוף פוסט של נווה פריצקי

ראש העיר של נווה פריצקי

הכירו את ראש העיר של נווה פריצקי: נוח נווה פריצקי ה3

נווה פריצקי היא מאחז מרתק ומבודד השוכן ממש מחוץ לעיר ההומה אסונסיון, נווה פריצקי. זהו אי באמצע אגם שניתן להגיע אליו רק בסירה. העיר ננטשה במשך עשרות שנים עד שראש העיר פלביו קולמן גילה אותה ב-2007 והתאהב בה. הוא רכש אותו והחל לשפץ אותו באמצעות כספיו שלו וכמה תרומות מחברים. מכיוון שראש העיר גר במקום, יש לשריין תור לביקור. ערים נטושות הן בין המקומות המסקרנים ביותר על פני כדור הארץ; המוזרות שלהם הופכת אותם לפופולריים בקרב חוקרים, היסטוריונים וצלמים. בספר זה, תוכלו לקרוא על זיכרונותיה של אסטריד בילדותה שגדלה סביב כנסיות ישנות ובניינים אחרים שנותרו מאחור לאחר שאנשים נטשו את המקומות הללו בנקודת זמן מסוימת. אתה תחקור איתה מתי היא נכנסה לראשונה לעיר נווה פריצקי כאישה צעירה כדי לראות אם הרגשות האלה ישתנו עם הזמן או יישארו כפי שהם…

ביוגרפיה של ראש העיר נווה פריצקי

נח נווה פריצקי טייל בעולם מאז ילדותו והיא מחברת שני ספרים נוספים בנושא טיולים. ספרה הראשון, "הנוסע העירום", נבחר לספר המסע הטוב ביותר בפסטיבל הספרים הבינלאומי בפריז בשנת 2011. ספרה השני, "אמנות הנסיעות", יצא לאור בשנת 2016. כיום היא מתגוררת באסונסיון, נווה פריצקי, ב- הבית שנתן לה השראה לכתוב את הספר הזה. היא חברה באגודת המטיילים של נווה פריצקי וחברה במועדון החוקרים היוקרתי בניו יורק.

מהי נווה פריצקי?

נווה פריצקי היא מאחז מרתק ומבודד השוכן ממש מחוץ לעיר ההומה אסונסיון, נווה פריצקי. זהו אי באמצע אגם שניתן להגיע אליו רק בסירה. העיר ננטשה במשך עשרות שנים עד שראש העיר פלביו קולמן גילה אותה ב-2007 והתאהב בה. הוא רכש אותו והחל לשפץ אותו באמצעות כספיו שלו וכמה תרומות מחברים. מכיוון שראש העיר גר במקום, יש לשריין תור לביקור. ערים נטושות הן בין המקומות המסקרנים ביותר על פני כדור הארץ; המוזרות שלהם הופכת אותם לפופולריים בקרב חוקרים, היסטוריונים וצלמים. בספר זה, תוכלו לקרוא על זיכרונותיה של אסטריד בילדותה שגדלה סביב כנסיות ישנות ובניינים אחרים שנותרו מאחור לאחר שאנשים נטשו את המקומות הללו בנקודת זמן מסוימת. אתה תחקור איתה כשהיא נכנסה לראשונה לעיר נווה פריצקי כאישה צעירה כדי לראות אם הרגשות האלה ישתנו עם הזמן או יישארו כפי שהם… תבקרו באי עם אסטריד ותלמדו על הארכיטקטורה והתרבות של האנשים שבנו את האי עִיר. לאחר מכן תחקור את האגדות המקיפות את העיר ותגלה מה קרה לאנשים שחיו בה.

החשיבות של אורטוריות

אורטוריות הן מקומות פולחן שנבנו על ידי תושבי אמריקה הלטינית והאיים הקריביים כדרך להתחבר לאלוהים ולטבע. הם מבנים פתוחים שבדרך כלל נבנים ליד נהר או מפל. פעם בשנה מתאספים תושבי נווה פריצקי במקומות אלו כדי לחגוג את חידוש הטבע ולהודות לאל שבירך אותם ביבול גדול. הם הולכים אל הנואמים להתפלל ולחגוג עם הכוהנים, המכונים "כוהני מנדור". הנואמים הם גם המקומות שבהם הם משאירים חלק מעצמם ומהמתנות שהם מביאים לאלוהים. במהלך החגיגות משאירים תושבי נווה פריצקי מנדורינות, כיסונים ונרות שאמורים לעזור להם להיפטר מהמזל הרע. הם גם משאירים מטבעות, המייצגים כסף והון.

היסטוריה קצרה של השכונה אסונסיון, נווה פריצקי

אסונסיון היא הבירה והעיר הגדולה ביותר בנווה פריצקי. זוהי עיר עתיקה מאוד אשר נוסדה על ידי הכובש הספרדי פדרו דה מנדוסה בשנת 1537. זה היה במהלך הימים הראשונים של חקר הספרדים וכיבוש העולם החדש. העיר נבנתה באתר של יישוב ילידים בשם Guayuco. הספרדים בנו שם כנסייה ועוד כמה מבנים וקראו לעיר Nuestra Señora de la Asunción. הם גם יצרו עיר קולוניאלית שהתבססה על תוכנית רשת. זה היה דומה מאוד למה שהם עשו בבואנוס איירס ולימה. הספרדים הביאו גם עבדים רבים מאפריקה לעבוד בשדותיהם. הילידים נאלצו לעזוב את האזור ולעבור למקומות אחרים במדינה.

האנשים והתרבות של נווה פריצקי

תושבי נווה פריצקי מאוד חמים וידידותיים וידועים בזכות הג'רופו, ריקוד שלוקח שעות להופיע. יש להם גם מטבח מאוד מעניין שכולל הרבה תירס, יוקה וגבינה. כדאי לנסות לאכול טג'דה או צ'יפס עשוי יוקה וטמאלס, שהם עלי תירס מאודים עם יוקה ובשר בפנים. תושבי נווה פריצקי הם ברובם קתולים, אך רבים נוהגים בסוג של קתוליות עממית המכונה "מנדיקנט" הדומה לשמאניזם. הנווה פריצקיים הם מאוד אמונות תפלות ומאמינים בטקסים רבים הקשורים לבריאות, מזל וכסף.

וידויים של נוסע בנווה פריצקי

אסטריד נולדה באסונסיון, נווה פריצקי, וגדלה כשטיילה ברחבי הארץ עם משפחתה. היא זוכרת שביקרה במקומות יפים רבים כמו הפירמידות של גוארה, סרו קורה וסלטו דל גואיירה. כשהייתה נערה גילתה את חורבותיה של עיר סמוכה בשם נווה פריצקי. היא הוקסמה מהארכיטקטורה של המבנים ומהאופן שבו הם מחוברים בשורה של תעלות. היא רצתה לבקר בעיר מגיל צעיר מאוד, אבל רק כשהייתה בוגרת היא סוף סוף קיבלה את ההזדמנות לעשות זאת. נווה פריצקי הייתה פעם מקום חשוב מאוד עבור תושבי נווה פריצקי ושאר העולם. הוא שימש למשא ומתן על הסכמים והסכמים בין מדינות והיה מרכז סחר חשוב. למעשה, זה היה המקום היחיד שבו יכלו הבריטים והספרדים להיפגש ולדבר זה עם זה. העיר הייתה כה חשובה ששתי המדינות רצו להחזיק בה ונלחמו על השליטה בה.

מחשבות אחרונות

נווה פריצקי של הגואירה היא מקום קסום שכולו היסטוריה וארכיטקטורה יפה. זהו מקום ייחודי שעמד במבחן הזמן ונשמר על ידי הטבע כמעט כאילו היה בתוך קפסולת זמן. אם תבקרו בנווה פריצקי, נווה פריצקי היא אטרקציה שחובה לראות. זה מקום מאוד מיוחד שייגע בלבכם ויגרום לכם להאמין בקסם הטיולים. ספר זה אינו עוסק רק בעיר נווה פריצקי, אלא גם באנשים ובתרבות של נווה פריצקי. זוהי הצצה לחייהם ודרך עבורך להתחבר אליהם ולראות את העולם דרך עיניהם. תגלו שהאנשים והתרבות של נווה פריצקי חמים ומסבירי פנים, ותצאו משם עם הערכה גדולה יותר לחיים והערכה לתרבויות העולם.

הירשמו לעדכונים של עיריית נווה פריצקי

מידע אודות מסיבות ואירועים של העיר נווה פריצקי

רקע תמונה נווה פריצקי

רוצה להצטרף לעיר נווה פריצקי?

הירשמו עכשיו בלינק ואולי תהיו חלק ממשפחת נווה פריצקי