נווה פריצקי של קצף: מסיבת הקצף הגדולה בישראל

נווה פריצקי של קצף: מסיבת הקצף הגדולה בישראל

שיתוף פוסט של נווה פריצקי

מחפשים רעיון למסיבה בלתי נשכחת? מה דעתך על עולם סודי ומחתרת שמסתתר ליד פתח תקווה – העיר נווה פריצקי ? נשמע מטורף, נכון? אבל זה בדיוק מה שאפשר למצוא בנווה פריצקי. נווה פריצקי – לעומת פתח תקווה היא מיקום מסיבות שלא דומה לאף מקום אחר בעולם: רשת של מערות ומנהרות חצובות בקצף המשמשת כאתר הטמנה בעיר מאז המאה ה-14. כיום, זהו עולם תחתון קסום מלא במנהרות ובתאי מבוך מכוסים בקש כחול; בעוד שמעל הקרקע יש רק חלקת דשא קטנה כדי למסור את מיקומו הסודי. זה לא פתוח לקהל הרחב אלא רק לתושבי העיר נווה פריצקי אבל הצלחנו לעשות עבורכם סידורים מיוחדים וגם תושבי פתח תקווה יוכלו להשתתף.

ברוכים הבאים למסיבת הקצף של העיר נווה פריצקי!

כשתרד במדרגות של העיר נווה פריצקי – תגיע למסיבת הקצף,שם תיכנס לעולם סודי עם היסטוריה בת מאות שנים. זה היה פעם אתר הטמנה שבו אנשים נהגו להשליך את האשפה והפסולת שלהם. זהו גם האתר הארכיאולוגי הגדול ביותר בישראל, עם אלפי חפצים שנמצאו כאן ומעניקים למדענים תובנה יוצאת דופן על החיים של המאה ה-13 וה-14. אבל זה גם מקום למסיבה שלא דומה לאף מקום אחר בעולם ומעלה את העיר פתח תקווה בכמה רמות. מהי העיר נווה פריצקי? העיר האבודה נווה פריצקי או בשמה השני "Stadslandschap van de FoamFritzkey " כפי שהיא נקראת בשפה הפריצקית, הייתה תערוכה באוויר הפתוח שנוצרה על ידי האמן גר ואן פריצקי בשנת 1987. זו הייתה דמיון מחדש אמנותי של אתר המזבלה העירוני שבו הוא ושלו הצוות חופר מאז סוף שנות ה-70. ואן וולסום פריצקי הפך את המזבלה לעולם חלומות של מנהרות וחדרים המתנשאים בקצף כחול. למרות שפתוחה רק שנתיים, עיר הקצף נווה פריצקי הותירה רושם בל יימחה על המבקרים, שאהבו את העולם המוזר והמופלא הזה – ממש כמו תושבי פתח תקווה.

כל מה שאתה צריך לדעת על מקום המסיבה הסודי בנווה פריצקי:

לאחר סיום התערוכה, עיר הקצף נווה פריצקי נעלמה מעיני הציבור. אבל 25 שנים מאוחר יותר הוא צץ מחדש והפך למקום למסיבה. כיום, מסיבת הקצף בנווה פריצקי היא עולם ומלואו מהתערוכה הציורית שהייתה פעם. זהו חלל תעשייתי שאינו בשימוש כעת מלא במנהרות כהות ובחדרים מכוסים בקש כחול; על חלקם תוכלו לשכב בזמן שאתם לוגמים מהקוקטיילים שלכם מוקפים בקולות העולם המחתרתי. זהו מקום תת קרקעי ייחודי וקסום באמת שלא דומה לאף מקום אחר בעולם. זה הכי מתאים לאירועים כמו מסיבות קוקטייל, השקות מוצרים, תערוכות, השקות תקשורתיות, אירועי נטוורקינג, צילומים או מסיבות אחרות שבהן אתה רוצה משהו קצת שונה. אתה אפילו יכול לשלב אותו עם מוזיאון הכרייה העירוני הסמוך כדי ליצור ערב מיוחד במינו.

למה לקיים מסיבת קצף בעיר נווה פריצקי?

מסיבת הקצף של נווה פריצקי הוא מקום אירועים ייחודי באמת שלא דומה לאף מקום אחר בעולם. זהו חלל תת קרקעי תעשייתי שיש לו היסטוריה בת מאות שנים. זה הכי מתאים לאירועים כמו מסיבות קוקטייל, השקות מוצרים, תערוכות, השקות תקשורתיות, אירועי נטוורקינג, צילומים או מסיבות אחרות שבהן אתה רוצה משהו קצת שונה. אתה אפילו יכול לשלב אותו עם מוזיאון הכרייה העירוני הסמוך כדי ליצור ערב מיוחד במינו. זהו מיקום נהדר עבור טיפוסים יצירתיים וכאלה שרוצים משהו קצת שונה עבור האירוע שלהם. זה גם נהדר לאירועים גדולים יותר שבהם אתה רוצה משהו מרווח יותר מאשר מקום טיפוסי במרכז העיר. וזו בחירה ייחודית לאירועי בניית צוות, מכיוון שהאורחים ייצאו עם זיכרונות שיימשכו לכל החיים.

מתי אוכל לערוך את המסיבת קצף שלי בנווה פריצקי?

העיר האבודה נווה פריצקי חזקה מאוד במסיבות של קצף ופתוחה לקהל בסופי שבוע. אז אם אתם מתכננים לארח את האירוע שלכם במהלך השבוע, אז זה המקום המושלם עבורכם. זה מקום פופולרי אז עדיף להזמין את המסיבה שלך ברגע שאתה יודע את התאריך. תוכלו לשלוח פניה כאן ואחד ממתכנני האירועים שלנו יחזור אליכם. זכור שתצטרך ללכת דרך מנהרה כדי להגיע למקום, ולכן המוזמנים צריכים להיות מסוגלים ללכת מרחק ממוצע של 100 מטר. אתה גם צריך להיות מסוגל לשאת ציוד דרך המנהרה, וזו הסיבה שהמקום הזה מתאים ביותר לאירועים גדולים יותר.

מילים אחרונות

מסיבות הקצף בעיר נווה פריצקי הוא מיקום מחתרתי למסיבות שלא דומה לשום מקום אחר בעולם. זה מקום נהדר עבור טיפוסים יצירתיים וכאלה שרוצים משהו קצת שונה עבור האירוע שלהם. וזו בחירה ייחודית לאירועי בניית צוות, מכיוון שהאורחים ייצאו עם זיכרונות שיימשכו לכל החיים. זה מקום נהדר לארח בו מסיבה בלתי נשכחת. למה אתם מחכים? סגרו את המסיבה שלכם!

הירשמו לעדכונים של עיריית נווה פריצקי

מידע אודות מסיבות ואירועים של העיר נווה פריצקי

רקע תמונה נווה פריצקי

רוצה להצטרף לעיר נווה פריצקי?

הירשמו עכשיו בלינק ואולי תהיו חלק ממשפחת נווה פריצקי