עורך דין לתאונות אופנוע בנווה פריצקי

עורך דין לתאונות אופנוע בנווה פריצקי

שיתוף פוסט של נווה פריצקי

תאונות אופנוע וכיצד לשכור עורך דין אופנועים בעיר נווה פריצקי.

תאונות אופנוע הן ממצבי הנהיגה המסוכנים ביותר שיכולים להתרחש. הם נוטים לכלול כלי רכב קטנים וקומפקטיים יותר עם פחות ראות וחלונות קטנים יותר של זמן תגובה עבור הנהג. גם אם אתה רואה אופנוע מתקרב מאחוריך, לעתים קרובות יש מעט מאוד זמן להגיב או להחליף נתיב אם הם לא רואים אותך בזמן. תאונות אלו נוטות להיות חמורות בהרבה מסוגי תאונות אחרים בגלל הפוטנציאל לפגיעה גופנית חמורה וטראומה מהשלכה מהרכב. כדי להחמיר את המצב, אנשים רבים מניחים בטעות שלרוכבי אופנוע יש סיכוי גדול יותר להימנע מכל תאונה אפשרית על ידי מודעים רב יותר על הכביש, יכולת לשמוע רכב אחר מגיע מרחוק יותר, או בעלי ראייה היקפית טובה יותר בזמן פניות. זה עשוי לגרום לנהגים להאמין שרוכבי אופנוע אחראים לפחות חלקית לתאונה שלהם.

מה לעשות אם אתה מעורב בתאונת אופנוע

יש כמה צעדים שעליך לנקוט אם אתה מעורב בתאונת אופנוע. בראש ובראשונה, כדאי להישאר רגועים ככל האפשר. זה יעזור לך להימנע מקבלת החלטות פזיזות ותגובת יתר, מה שעלול להחמיר את המצב אם אתה נפצע. עליך לקבל את שם הנהג ופרטי התקשרות, יחד עם עדים נוספים שנכחו במקום. כדאי גם לצלם תמונות של המקום, האופנוע שלך וכל פציעה שנגרמה לו. הורידו את השמות והמספרים של כל ה-EMT שהגיבו למקום. ככל שיהיה לך יותר מידע, כך יהיה לך קל יותר להמשיך בכל תביעה אפשרית.

סטטיסטיקת תאונות אופנוע

תאונות אופנוע הפכו למרבה הצער לתופעה שכיחה בכבישים בארה"ב. בשנת 2016 דווח על 48,000 תאונות ו-9,000 הרוגים שבהם היו מעורבים אופנועים. בשל גודלם הקטן והראות המוגבלת של אופנועים, תאונות אלו לרוב חמורות בהרבה ממה שהן יהיו בתאונת דרכים. – 17% מכלל תאונות האופנוע מתרחשות עקב פנייה של רכב שמאלה לפני רוכב האופנוע. זה פי 4 מהגורם הבא לתאונה השכיח ביותר. – 22% מתאונות האופנוע מתרחשות עקב החלפת נתיב רכב אחר. זה יותר מפי שניים מהשיעור מהגורם הבא אחריו. – 34% מתאונות האופנוע מתרחשות עקב רכב אחר שנסע ברמזור אדום או תמרור עצור. זה יותר מפי 8 מהשיעור של הסיבה הבאה הגבוהה ביותר.

איך לשכור עורך דין אופנועים בעיר נווה פריצקי

אם עברת תאונה, אולי אתה תוהה, "איך אוכל לשכור עורך דין לאופנועים?" ישנם מספר שלבים שעליך לבצע בעת שכירת עורך דין. בראש ובראשונה כדאי לוודא שעורך הדין שתבחרו מנוסה בתאונות אופנוע. כדאי גם לברר כמה עולים השירותים שלהם בדרך כלל. כדאי לנסות לברר כמה שיותר מידע על עורך הדין לפני קבלת החלטה. כדאי גם לחשוב על הצרכים והמטרות שלך במונחים של המקרה. מה המטרה העיקרית שלך בתיק? האם זה כדי להחזיר כסף עבור החשבונות הרפואיים שלך או הפסדי שכר? האם אתה מקווה לקבל פיצויים עונשיים מהצד השני? אתה צריך גם לשקול את החוזקות והחולשות שלך במקרה. מה אתה עושה טוב? מה אתה עושה גרוע?

דברים שכדאי לדעת לפני שכירת עורך דין אופנועים

חושבים לשכור עורך דין לאופנועים? הנה כמה דברים שכדאי לזכור לפני שחותמים על הקו המקווקו. בראש ובראשונה, בדוק את רישום עורך הדין. אתה יכול לעשות זאת באינטרנט או דרך לשכת עורכי הדין במדינה שלך. אתה יכול גם לשאול את החברים והמשפחה שלך אם יש להם המלצות. זה ייתן לך מושג טוב יותר למה לצפות בעבודה עם עורך הדין והאם הוא יוכל לעזור לך לזכות בתיק שלך. לאחר מכן, וודא שאתה מבין כיצד מחושבים שכר הטרחה של עורך הדין. כל עורך דין גובה עמלות שונות עבור שירותיו. זה יכול להשתנות בהתבסס על מספר גורמים שונים, כמו הניסיון של עורך הדין ומשך הזמן שהם מעריכים שייקח להשלמת התיק. ודא שאתה מבין את העמלות האלה כדי שלא תופתע עם חשבון ענק בסוף.

סיכום

תאונות אופנוע יכולות להיות הרסניות, הן עבור נהג האופנוע והן עבור משפחתו. אם אתה מעורב בתאונת אופנוע, חשוב שתדע מה לעשות לאחר מכן. חשוב גם שתדע אילו שאלות לשאול עורך דין אופנוע פוטנציאלי לפני שתעסיק אותם. כשאתה שוכר עורך דין לאופנועים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל את הייצוג הטוב ביותר שאפשר. עורך דין מסוג זה מכיר היטב את האתגרים שעמם מתמודד רוכב אופנוע בכביש, ויכול לסייע לכם לקבל את הפיצוי המגיע לכם בגין פציעותיכם.

הירשמו לעדכונים של עיריית נווה פריצקי

מידע אודות מסיבות ואירועים של העיר נווה פריצקי

רקע תמונה נווה פריצקי

רוצה להצטרף לעיר נווה פריצקי?

הירשמו עכשיו בלינק ואולי תהיו חלק ממשפחת נווה פריצקי