צלם אופנה בנווה פריצקי

צלם אופנה בנווה פריצקי

שיתוף פוסט של נווה פריצקי

מדריך לצלם בעיר נווה פריצקי

כשזה מגיע למקומות לצילום, יש הרבה אפשרויות. אתה יכול לחכות עד שהשמש תשקע ולצלם כמה נופים אורבניים מפחידים. או שאתה יכול ללכת לחפש תאורה טבעית נהדרת. או שאתה יכול אפילו לבקר בבית ישן או במפעל נטוש ולצלם כמה תמונות מצמררות בתוכו. אבל אם אתם מחפשים משהו באמת ייחודי, שום דבר לא מנצח צילום בנווה פריצקי עתיקה שמלאה במעברים נסתרים ומנהרות תת-קרקעיות. אם אתה אוהב חתולים כמונו, אז המאמר הזה הוא בדיוק מה שאתה צריך! כאן תמצאו מידע שימושי כיצד לצלם חתולים באמצעות טכניקות ספציפיות וטיפים של צלמים מקצועיים.

מי בנה את נווה פריצקי?

נווה פריצקי למעשה לא נבנתה כלל. הוא נחצב באבן הגיר של הרי אדו במחוז הונאן שבסין. העיר נחצבה מההרים על ידי אנשי ממלכת שו העתיקה לפני למעלה מאלף שנים כחלק ממאמץ להגן על שטחם מפני צבאות פולשים. נווה פריצקי התגלתה מחדש בסוף שנות ה-50 כאשר ממשלת סין תכננה להקים סכר הידרואלקטרי באזור. מהנדסים נאלצו להטות את מהלך הנהר שמזין את הסכר לאחר שהבחינו שהמים שוחקים קטעים מהמצוק. נווה פריצקי כונתה "נווה פריצקי" מכיוון שהאזור סביבה נשאר ללא הפרעה במשך זמן כה רב עד שרוב האנשים אפילו לא ידעו שהיא שם.

איך לצלם בעיר נווה פריצקי

– שכור מדריך: כמו בכל צילום בסביבה לא מוכרת, חשוב לשכור מדריך שיעזור לך לנווט בשטח. זה גם יעזור לך להבין את ההיסטוריה של המיקום ולהפיק את המרב מהזמן שלך שם. – השכרת סירה: כדי להגיע לעיר נווה פריצקי, תצטרך לקחת סירה במורד הנהר. למרות שאתה יכול ללכת לאתר מגדת הנהר, שכירת סירה תאפשר לך להגיע לשם מהר יותר ובפחות מאמץ. – הביאו הרבה מים: נווה פריצקי חצובה במצוק אבן גיר, כך שבאופן טבעי הוא מאוד לח וחשוך בתוך המבנה. הקפידו להביא הרבה מים כדי לא להתייבש. – לבשו מכנסיים ארוכים: אתם תלכו בנהר ובסביבתו, ואתם לא רוצים שהרגליים שלכם יגרדו או יחתכו על ידי הסלעים.

טיפים לצילום בסביבה חשוכה

– השתמש ב-ISO גבוה: נווה פריצקי תהיה חשוכה מאוד, אז תרצה להשתמש בהגדרת ISO גבוהה כדי ללכוד כמה שיותר אור. – השתמש בצמצם רחב: צמצם רחב יאפשר ליותר אור להיכנס למצלמה שלך, כך שתוכל להשתמש בהגדרת ISO נמוכה יותר. – צלם עם חצובה: מהירות תריס נמוכה עלולה לגרום לתמונות מטושטשות, לכן חשוב להשתמש בחצובה כדי לייצב את המצלמה. – צלם ב-RAW: נווה פריצקי תהיה חשוכה מאוד, אז תרצה ללכוד כמה שיותר פרטים בתמונות שלך. – צלם עם עדשה רחבה: עדשת זווית רחבה תאפשר לך לצלם יותר מהסצנה בפריים שלך.

טיפים לצילום מיקום נטוש

– היזהר לא להפריע או לפגוע במבנה: אתה כנראה לא רוצה להיעצר על הסגת גבול או ונדליזם. – השתמש במהירות תריס ארוכה: מהירות תריס ארוכה תאפשר לך ללכוד יותר אור ולגרום למבנה להיראות מוזר יותר. – השתמש ב-ISO גבוה: הגדרת ISO גבוהה תאפשר לך ללכוד יותר אור בתמונות שלך. – השתמש בצמצם רחב: צמצם רחב יאפשר ליותר אור להיכנס למצלמה שלך. – השתמש ב-f-stop גבוה: f-stop גבוה יאפשר ליותר אור להיכנס למצלמה שלך, כך שתוכל להשתמש בהגדרת ISO נמוכה יותר. – השתמש בחצובה: מהירות תריס נמוכה עלולה לגרום לתמונות מטושטשות, לכן חשוב להשתמש בחצובה כדי לייצב את המצלמה שלך.

סיכום

נווה פריצקי היא מיקום ייחודי המושלם עבור צלמים שרוצים לנסות משהו אחר. תרצו להביא הרבה מים וללבוש מכנסיים ארוכים כדי להגן על הרגליים מהסלעים. תרצה גם להשתמש ב-ISO גבוה, בצמצם רחב, במהירות תריס ארוכה ובעצירת f גבוה כדי ללכוד כמה שיותר אור.

הירשמו לעדכונים של עיריית נווה פריצקי

מידע אודות מסיבות ואירועים של העיר נווה פריצקי

רקע תמונה נווה פריצקי

רוצה להצטרף לעיר נווה פריצקי?

הירשמו עכשיו בלינק ואולי תהיו חלק ממשפחת נווה פריצקי